2018.03.12-ноос эхлэн ЦАХИЛГААН ХЯЗГААРЛАХ хуваарь

2018-03-11 13:11

    УБЦТС ТӨХК-аас жил бүрийн 3-р сараас эхлэн хийдэг аянгын өмнөх бэлтгэл ажил болон урсгал засвар энэ сарын 12-ны өдрөөс эхэлнэ.

 

     Засварын ажлыг тухайн тоноглолыг хүчдэлээс бүрэн чөлөөлсний дараа хийдэг тул хэрэглээгээ түр зохицуулан, хүлээцтэй хандахыг хэрэглэгч Та бүхнээс хүсье. Засварын хуваарийг хэрэглэгч Та бүхэнд www.tog.mn вэб сайтаар сар бүр, www.facebook.com/UBEDN хуудсаар өдөр бүр хүргэж, мөн засварын ажил эхлэхээс өмнө гэрээнд бүртгэлтэй гар утсанд мессеж илгээх хэлбэрээр урьдчилан мэдээлнэ.

Цаг агаарын болон болзошгүй аваар саатлаас шалтгаалан засварын хуваарьт өөрчлөлт орох магадлалтай ба өөрчлөгдсөн тохиолдолд УБЦТС ТӨХК-тай байгуулсан гэрээнд бүртгэлтэй утсаар холбогдож ААН, үйлдвэр, компаниудад мэдээлэх болно.

Цахилгаан шугам тоноглолд засвар үйлчилгээ хийх ГУРАВДУГААР САРЫН ХУВААРЬ

 

2018.03.12

 

Сүхбаатар дүүрэгт

10:00-18:00 цагт

20-р хороо Сэлбэ, Цолмон, Хадат, Гүнжийн амны зуслан, 18, 20-р хорооны байр, энэ орчмын төв замын гэрэлтүүлэг, 71-р сургууль, 166-р цэцэрлэг,  Сүхбаатар дэвшил, Мобиком ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-13:00 цагт

8-р хороо Соёлын төв өргөө

12:00-17:00 цагт

5-р хороо 24, 40, 51-р байр, Нийслэлийн прокурорын газар, Хүрээ амаржих газар (2),  ОБЕГ-ын харьяа Гамшиг судлалын хүрээлэн болон эдгээрийн ойр орчмоор

13:00-14:00 цагт

8-р хороо Дуурь бүжгийн эрдмийн театр

14:00-15:00 цагт

8-р хороо Тролейбусны татах станц

 

Чингэлтэй дүүрэгт

11:00-16:00 цагт

2-р хороо 23, 25, 33/1-р байр, Next компьютерс, BSB электроникс болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Хан-Уул дүүрэгт

11:30-18:00 цагт

12-р хороо Халаалтын зуух, Биогийн худаг, цэвэр ус, Гоц халдварт болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Сонгинохайрхан дүүрэгт

11:00-18:00 цагт

1, 20, 22, 24, 26-р хороо, Орбит, Хүнс трейд 48 айл, Үйлдвэрлэл Т-3-2, Хилчний 1-3, 5 Т-3, 13 Т-1, Т-10, 13, 16, Үйлдвэрийн 1-3-р гудамж,  Хүнсний нөөцийн салбар, ОБЕГ-ын 03 салбар, Хүнс трейд ХХК,  Мандал овооны 37-39, Зээлийн 1, 7-8, 12-14-р гудамж, Зээлийн энгэр болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

2018.03.13

 

Сүхбаатар дүүрэгт

11:00-13:00 цагт

8-р хороо МАН-ын байр, Улаанбаатар, Туушин  зочид буудлууд, 64-р байр, Хүмүүнлэгийн ухааны их сургууль, Монгол хэвлэл, Интер номын дэлгүүр, Адмон хэвлэл, Мэдээлэл технологийн үндэсний парк, Спортын төв ордон болон эдгээрийн ойр орчмоор

13:00-14:00 цагт

2-р хороо Улаанбаатар хэвлэл ХХК

 

Чингэлтэй дүүрэгт

11:00-17:00 цагт

1-р хороо 1, 3, 10, 12, 13, 14, 15-р байр, Гэр хорооллыг орон сууцжуулах төсөл, Мэдээлэл холбооны сүлжээ, Монтель, Монголын хөрөнгийн бирж, 5, 39-р цэцэрлэг,  Монгол банк, ЗГНБНЗ /4-р байр/, ХЗДХЯ, УБЕГ, УБ хотын банк, Төрийн банк болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-17:30 цагт

9, 10-р хороо Дэнжийн 1, 34, 37, 57, 59, 60, 69-р гудамж, Давхарбаяр /вакум цонх/, Хувь цагаан од, ЛХТЭМӨ, Дуут улаан, Хүрд,  Монпетекс ХХК-ууд,  Дэнжийн 1000 ЦТП, Мон-Аналитик ШТС болон болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Хан-Уул дүүрэгт

11:30-18:00 цагт

13, 14-р хороо Худгууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Сонгинохайрхан дүүрэгт

11:00-18:00 цагт

1, 7, 8, 22-р хороо 42, 67-р сургууль, Цэргийн хотхон, Наран радио станц,  Мах маркет, 16 тн-ын зоорь,  3-р ногоон зоорь, Наран тоосго, ШУТИС-ийн хотхон, Баянцагаан, Баянхошууны гудамжууд, Баянхошууны хуучин эцэс болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

2018.03.14

 

Баянзүрх дүүрэгт

11:00-17:00 цагт

20-р хороо Баянгол тохижилт, Цагаанбүрд ХХК-ууд, Тоосгоны үйлдвэр, иргэн Баянмөнх болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Сүхбаатар дүүрэгт

11:00-13:00 цагт

8-р хороо Соёлын төв өргөө

11:00-17:30 цагт

14-р хороо Нийслэлийн өмчийн харилцааны газар, АНУ сервис ХХК, Хандгайтын 1, 2, 3, 30, 33, 36, 42, Хайлаастын 8, 13, 14, 20, 25, Рашаантын 5-15, Сургуулийн 44, 45-р  гудамж болон эдгээрийн ойр орчмоор

12:00-17:00 цагт

14-хороо 35-р сургууль, 51-р цэцэрлэг, 14-р хорооны байр болон эдгээрийн ойр орчмоор

13:00-14:00 цагт

8-р хороо Дуурь бүжгийн эрдмийн театр

14:00-15:00 цагт

8-р хороо Тролейбусны татах станц

 

Хан-Уул дүүрэгт

10:30-18:00 цагт

4-р хороо Мегаватт, ЦЭХБУТ ХХК-ууд, Хүүхдийн эмнэлэг, Хүүшийн зоорь, МСS-ийн шинэ гэр төсөл болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Сонгинохайрхан дүүрэгт

11:00-18:00 цагт

1, 7, 9, 21, 22-р хороо Баянголын ам, Таширын ам, Тойрог, Баянхошууны хуучин эцэс, Малчны 2, 12, Мон лааны 1-4, 6-17,  Горхийн 1, 2  Дэнжийн 3-5, 8, Ногоочны 3-5, Малчны 1, Колонкийн 2, 3-р гудамж болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

2018.03.15

 

Баянзүрх дүүрэгт

11:00-17:00 цагт

20-р хороо Хуандай, Шар хоолойн ам, Баянгол тохижилт, Тоосгоны үйлдвэр, иргэн Баянмөнх, Рендин, Тоосгоны үйлдвэр, Улаанбаатар буян ХХК болон энэ орчмын хэрэглэгчид

 

Сүхбаатар дүүрэгт 

12:00-13:00 цагт

8-р хороо МАН-ын байр, Улаанбаатар, Туушин  зочид буудлууд, 64-р байр, Хүмүүнлэгийн ухааны их сургууль, Монгол хэвлэл, Интер номын дэлгүүр, Адмон хэвлэл, Мэдээлэл технологийн үндэсний парк, Спортын төв ордон болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Чингэлтэй дүүрэгт 

11:00-17:00 цагт

3-р хороо 1-40 мянгат 19, 20, 22, 23, 25, 25/4, 29, 30-р байр, Улсын их дэлгүүр, Зиг Заг фейшн, Монос фарм трейд ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-18:00 цагт

10, 12, 13, 14, 15-р хороо Хүчит шонхор захын зүүн талаар, Cургуулийн 4-9, 21-30, 33, 34, 35, 43, 46,  Жаргалантын 1-9, 40, 45-55, 57-73, Булагийн 1-12,  20, 22, Нуурын 8-10, 22-р гудамж,  Петро стар ШТС-19, МЦХК АТС-6, Скайтел, Жи мобайл,  Янмал, Түвшин ундраа, Мөн чанар, Цом, Гайхмаараа, Буян арвижих, Мон Агро трейд, Гурван чанар, Энэрэнгүй сэтгэл, АНУ сервис,  Бэлчир, Очбар, Хан-Уул ХХК-ууд, Хүүхдийн төлөө үндэсний төв болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Хан-Уул дүүрэгт 

10:30-18:00 цагт

6, 7, 8-р хороо 73-р цэцэрлэг, 60-р сургууль, БОСА төв,  Жаргалант, Сонсголон, Нүхт,   Дэнжийн гудамжууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

2018.03.16

 

Баянзүрх дүүрэгт

10:30-17:30 цагт

20-р хороо УСУГ-ын худгууд

 

Сүхбаатар дүүрэгт

11:00-17:00 цагт

1, 2-р хороо 1А, 2Б, 26, 29, 30, 31, 32, Усны 6, 7, 9-р байр, 31, 143-р сургууль болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Чингэлтэй дүүрэгт

11:00-13:00 цагт

4-р хороо Сонгуулийн ерөнхий хороо

11:00-17:00 цагт

1, 3-р хороо 2-40 мянгат, Баруун сэлбийн 8/8, 8/9, 15, 39, 40, Хүрээний 2-30, 6А, 16, 23 байр, Нийслэлийн өмчийн харилцааны газар, Захиргааны хэргийн шүүх, ЧД-ийн ЗДТГ, Цагдаагийн хэлтэс болон эдгээрийн ойр орчмоор

13:00-15:00 цагт

4-р хороо ХЗДХЯ-ны харьяа ЦЕГ-ын МШУТ

 

Хан-Уул дүүрэгт

10:30-18:00 цагт

4, 6, 7, 8-р хороо Жаст ойл ШТС,  Нүхтийн ам, Нүхтийн 26, 27, 28, Жаргалантын 1,  Сонсголонгийн 1, 2, 4-р гудамж болон эдгээрийн ойр орчмоор

11.00-17.00 цагт

Сонсголон бармат ХХК-ийн карьер, Блок, Хайрганы үйлдвэрүүд болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

 

2018.03.19

 

Баянзүрх дүүрэгт

10:30-17:30 цагт

10, 23-р хороо Улиастайн 1, 3, 3А, 3Б, 3В, 15, 18, 24, Төмөр замын 27, Сургуулийн 1, 3, 4, 7, Хангамжийн 1-4, Улаанхуарангийн 1-16, Баатархайрханы 1, 4, 5, 6, 9-р гудамж, 6-р цэцэрлэг, 012-р Цэргийн анги, Жэсонтаян ЗБН, Цэнд-Оюу ББН, Асио 73-р дэлгүүр, Хөх тэгри, Мяралзаа, Азийн тулгуур, Хан түмэн, Дүлихэ, Асгат сервис, Хөдөөгийн Тээвэр, Эх хөгжил, Бриллиант, Агро тех импекс ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Чингэлтэй дүүрэгт

11:00-13:00 цагт

6-р хороо Улаанбаатар синема кино театр

13:00-15:00 цагт

4-р хороо Төрийн үйлчилгээ УҮГ

 

Хан-Уул дүүрэгт

10:30-18:00 цагт

4, 5-р хороо 41, 34-р сургуулиуд, 12, 145, 71-р цэцэрлэгүүд, 19-р ясли, Хан-Уул УҮГ, АТС-37, Яармаг, Арцатын гудамж

 

Сонгинохайрхан дүүрэгт

11:00-13:00 цагт

20-р хороо УСУГ-ын төв цэвэрлэх байгууламж

 

2018.03.20

 

Баянзүрх дүүрэгт

10:30-17:30 цагт

20-р хороо УСУГ-ын худгууд

 

Хан-Уул дүүрэгт

10:30-18:00 цагт

Чингисийн хүрээ буудал, Оюуны ундраа ХХК болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Сонгинохайрхан дүүрэгт

11:30-18:00 цагт

20-р хороо Т-10, Т-46  гудамжууд

 

2018.03.21

 

Баянзүрх дүүрэгт

10:30-17:30 цагт

21-р хороо Дунд Дарь-Эхийн 1-19, Сэлбийн 12-18, 27-32, Жамсран уулын өвөрийн 1-6, Петро стар ШТС болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-16:00 цагт

2, 27-р хороо Сэлбийн 1, 2, 5, 6, 10-13-р гудамж, 102-р сургууль болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Сүхбаатар дүүрэгт

11:00-16:00 цагт

1-р хороо  Энхтайваны өргөн чөлөө Улсын 1 дүгээр төв эмнэлэг,
Монголын хүүхдийн ордон, Гурван гал ХХК, Пара 8, Олимп 9, Гранд 10-р байр, Цацал сан ХХК, Ойн гудамж, Парквью 8, Гранд оффис СӨХ,  иргэн Чимгээ, Наранбат, Шуумаржав, Нямгэрэл, Даач, Моназ, Эскон, Говь,  Аэрмаркет, Азийн их хүлэг, Индустр, Амт билдинг, Цагаан шонхор холдинг, Ариг интернейшнл, Мөнх эвсэг  ХХК-ууд, Гэрлэх ёслолын ордон, 1-5, 30-33-р байр, Улсын драмын эрдмийн театр, Улаанбаатар хотын төв номын сан, Улаанбаатар зам засвар,  Болор мэлмий эмнэлэг, Таван богд фүүдс  ХХК болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-15:00 цагт

19-р хороо Санзайн зуслан

 

Хан-Уул дүүрэгт

10:30-18:00 цагт

9-р хороо Буянт-Ухаагийн 1-13-р гудамж, эдгээрийн ойр орчмоор

 

2018.03.22

 

Баянзүрх дүүрэгт

11:00-17:30 цагт

8, 17-р хороо, Тайгын булаг, Жимобайл, Мосол, Охин хүү, Натуца, Бэсрэг трейд, Эрхэс трейд, Скайтел, Од мөнх, Энх мөнх трэйд,  Амин уул, Мод эд, ХАОЕН, Трансбус, Манлай ХХК-ууд, Орхон түшээ мөрөн БГБХ, 016-р цэргийн ангийн зоорь болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-16:00 цагт

8-р хороо Хилчний 7, 55, 55А, 55Б байр, АТҮТ Баянзүрх салбар, Хууль сахиулах их сургууль, 32-р цэцэрлэг, Академ хотхон болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Сүхбаатар  дүүрэгт

11:00-15:00 цагт

19-р хороо Санзайн зуслан

11:00-18:00 цагт

3, 4, 26-р хороо Их Наран 9, 15-18, Бага Нарангийн 34-44,  Мандал овооны 3-13, 30, Баруун Нарангийн 50, Алтан овооны 1-28, 35-р гудамж,  Мал тууврын зам болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

2018.03.23

 

Сүхбаатар дүүрэгт

11:00-15:00 цагт

19-р хороо Санзайн зуслан

 

Чингэлтэй дүүрэгт

10:30-17:30 цагт

1-8 хороо  Нуурын 1-7, 10-18, 22, 23-р гудамж,  Булагийн 1-3,  Улаанбаатар зочид буудлын аж ахуйн хашаа,  Аяга фермер, Ану сервис /халаалтын зуух/, 25-р зуух, Эгшиглэн магнай ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-17:00 цагт

9, 10, 11, 12, 13-р хороо Дэнжийн 31-45, 47-48,  51, 53, 70,  Чингэлтэйн 1-8,  Нуурын 8-10, Булагийн 2-5,  7-9, Сургуулийн 1-9-р  гудамж, 17, 39-р сургууль, 124-р цэцэрлэг, Энэрэл дээд сургууль, дүүргийн ЭМН-2 болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Баянгол дүүрэгт

11:00-18:00 цагт

10, 11,  22-р хороо Зүүн Нарангийн  1-4, 6-8, 14-18, Баруун Ард Аюушийн 1-4, Зүүн Ард Аюушийн 5, 8, 9-р гудамж, Оюу Өгөөж, Отгонцагаан,  Бат-Энх, Амирлан трейд  ХХК-ууд, Нямжав АОС болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

2018.03.26

 

Сүхбаатар дүүрэгт

10:30-18.00 цагт

1-р хороо Чойжин ламын сүм музей болон энэ орчмоор

11:00-18:00 цагт

20, 32-р хороо Дэнжийн Т-4-11-р гудамж, Эмээлт зах ХХК, Эмээлт хурганы САА, гэр хороолол болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Чингэлтэй дүүрэгт 

11:00-17:00 цагт

19-р хороо Тахилтын 1-4, Яргайтын 40-41-р гудамж


Баянгол, Хан-уул дүүрэгт

10:30-18:00 цагт

ХУД-ийн 3, 4-р хороо, БГД-ийн 20-р хороо Солонго импекс, Од, Шунхлай группууд, Монгол экспресс, Хилти болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

2018.03.27

 

Чингэлтэй

11:00-18:00 цагт

17, 18-р хороо Сурагчийн гудамж, Ч обьект, МОНЦАМЭ-ийн зуслан, Зүрх уул, Зүрх уулын задгай, Чингэлтэйн зуслан

 

Сонгинохайрхан дүүрэгт 

11:00-18:00 цагт

2, 20, 25-р хороо 114-р сургууль, Жимобайлын станц, Эх нялхсын сувилал, Геологийн төв лаборатори, Зуслан, Орбит, Одонт, Малчин, Хайрханы гудамжууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

2018.03.28

 

Баянзүрх дүүрэгт

10:30-17:30 цагт

2, 21, 27-р хороо Бага Дарь эхийн 3-10, 12, Сэлбийн 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 46-р гудамж, Ангрол-ойл, Содмонгол, Морьд хур, Кевико, Сити палас, Цагаан орой, Гуулинсайхан ХХК-ууд, ШШГЕГ-ын ЦХБАӨЗ, хорих 441-р анги болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-17:00 цагт

1, 2-р хороо 12-р хороолол 14, 15, 17, 18, 19,  21, 26, 27, 28, 48, 55А, 55Б, 55В, 57,  58, 61,  64/2, Токиогийн 26, 26А байрууд,  22-р цэцэрлэг, УЗНА-ны дээд сургууль, 48-р сургууль,  Монхангай трейд, Очирваань эмнэлэг болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Сүхбаатар дүүрэгт

11:00-17:00 цагт

16-р хороо Ойн задгай, Ойчдын 1Т-31, Бэлхийн шинэ буудал, Бэлхийн 17, 26, 30, 33, 34, 35, 47-р гудамж, ШУТИС-ийн лаборатори, Ойн судалгааны төв, Ватикан сүм, Трийглобал Монголиа, Болор ану, Алтай холдинг, Цэлмэг гүн, Болгоогч, Батдэлгэрэх жим,  Гурван эрдэнэ  ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Чингэлтэй дүүрэгт

10:30-16:00 цагт

2-р хороо 50 мянгатын 23-р байр, Омнифорс, Уран уян, Эвина, Хопе медикал, Эвт энх оюу,  Ундрахуй, Next компьютерс ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Хан-Уул дүүрэгт

10:30-18:00 цагт

11-р хороо ХААИС, ШШГЕГ-ын харьяа хорих анги, Хорихын нэгдсэн эмнэлэг, Их тэнгэр, 24-р байр, Ясны 34-р байр, Мал эмнэлгийн хүрээлэн, Мал аж ахуйн хүрээлэн, 35-р цэцэрлэг, МУ-ын Үндсэн хуулийн цэц, Сарнайх, Анома ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Сонгинохайрхан дүүрэгт

11:00-18:00 цагт

22, 29, 32-р хороо 384-ийн гарам, 195-р цэцэрлэг, Баруунтурууны 2, 4, 5, 6, 8, 12, 13-р гудамж, Хэт сервис, Оюуталст, Нью энержи стар, Хера Экуйпмент, Зэт энд Эй, Мон стиль ХХК-ууд болон болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

2018.03.29

 

Баянзүрх дүүрэгт

10:30-17:30 цагт

21-р хороо Дунд Дарь-Эхийн 1-19, Сэлбийн 12-18, 27-32, Жамсран уулын өврийн 1-6-р гудамж, Петро стар ХХК болон болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Сүхбаатар, Чингэлтэй дүүрэгт

11:00-17:00 цагт

СБД-ийн 14-р хороо,  ЧД-ийн 14, 15, 16, 18-р хороо Нийслэлийн өмчийн харилцааны газар, АНУ сервис ХХК, Хандгайтын 1, 2, 3, 30, 33, 36, 42, Хайлаастын 8, 13, 14, 20, 25, Рашаантын 5-15, Сургуулийн 44, 45, Яргайтын 1-42, Согоотын 13-108, Жаргалантын 6-57-р гудамж,
СБД-ийн 15-р хороо Рашааны 6-9,  Хангайн 11, 12, 17-23, Ногооны талбайн 6, 7, Рашааны 7, 9, Бэлхийн 34, 35, Дамбадаржаагийн 80-р гудамж,  УСУГ-ын харьяа зөөврийн ус түгээх байр, Заламт номгон, Шуртын анир, Алтан жолоо трейд, Зостын шовгор ХХК-ууд,  58-р бага сургууль,  Дамбадаржайлин хийд, Бурхан шашинтны шинэ төв, Соёмбо медиа групп, УИД-ын ажилчдын байр болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Баянгол  дүүрэгт

11:00-18:00 цагт

20-р хороо 29-р бааз 50 машины гараж, Жаст ШТС, Говь ХХК, Шунхлай ШТС, Сэргээгдэх эрчим хүчний үндэсний төв болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Сонгинохайрхан дүүрэгт 

11:00-18:00 цагт

 6, 19, 23-р хороо  21-р хороолол, ҮЭ-ийн 41 Т-10,  Хангайн 14-27, 39 Т-16, 79, 80 73 Т-12, Тоосгоны 70-75-р гудамж болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

2018.03.30

 

Сүхбаатар дүүрэгт

10:30-16:00 цагт

3-р хороо 5-р хорооллын 24Б, 25Б, 26, Нарны замын 13/1.57, 11/1, 18/3.3, Усны 20А, 20Б байрууд, Нарны зам, Ногоон төгөл, Резидент 5 СӨХ-үүд, Монгол Эм Импекс, Золостар зочид буудал, Монгол глобал, Заг, Ганбиж, Урбанек, Альфа цогцолбор, Рояал Плаза, Боорчи, Моншике ХХК-ууд болон эдгээрийн ойр орчмоор

11:00-17:00 цагт

1, 15, 16, 17, 20-р хороо Бэлхийн 5, 7, 9, 11, 30,  31, 34, 35, 37,  39, 53, 54, Дамбадаржаагийн 23, 23В, 30, 80-р гудамж, Сэлбэ, Гүнж, Хадат, Цолмон, Бэлх, Цуурайтын амны зуслан, Албан бус гэгээрэл хөгжлийн төв, 58, 71-р бүрэн дунд сургуулиуд, 36, 109, 130, 166-р цэцэрлэгүүд, НОБГ-ын харьяа гал унтраах анги болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

Сонгинохайрхан дүүрэгт

11:00-18:00 цагт

7, 11-р хороо Зээлийн 4, 63-68, Мандалын 1-2, 13, Зүүн Баян-Уулын 5-6, Хөтөл, Овоо, Баянхошууны гудамжууд, Цийгэл, МТ дриллинг, Монпетекс ХХК-ууд, Эрэлч нохойн тасаг болон эдгээрийн ойр орчмоор

 

УЛААНБААТАР ЦАХИЛГААН ТҮГЭЭХ СҮЛЖЭЭ ТӨХК

 

 

Та алдаатай текст байвал идэвхжүүлээд Ctrl+Enter дарж илгээнэ үү.
Та мэдээ илгээх бол энд дарж илгээнэ үү.

Төстэй сэдэв

Сэтгэгдэл илгээх 0 Таны сэтгэгдэл бусдад нөлөөлөх хүчтэй
Сэтгэгдэлүүд
Нийт: (0)

 

АНХААРУУЛГА: Уншигчдын бичсэн сэтгэгдэлд ekhsurvalj.mn хариуцлага хүлээхгүй болно. ХХЗХ-ны журмын дагуу зүй зохисгүй зарим үг, хэллэгийг хязгаарласан тул ТА сэтгэгдэл бичихдээ хууль зүйн болон ёс суртахууны хэм хэмжээг хүндэтгэнэ үү. Хэм хэмжээг зөрчсөн сэтгэгдлийг админ устгах эрхтэй. Сэтгэгдэлтэй холбоотой санал гомдлыг 77114907 утсаар хүлээн авна.